Nepřehlédněte

Soutěž, která je úplně MIMO! Parťáci padoucha Grua jsou zase v kinech

Už dlouho tu nebyla soutěž o věci, které chce mít úplně každý. A nebo ne? Mimoně totiž buď nekriticky milujete nebo nenávidíte. Naštěstí pro producenty dalšího žlutého filmu je těch prvních diváků určitě víc a proto máme dvě zprávy. Mimoni přichází do kin s dalším filmem. V novince  Mimoni 2: Padouch přichází se konečně dozvíme, jak došlo k nerozlučnému spojení Mimoňů a superpadoucha Grua.

Mimoni 2: Padouch přichází je komedie plná akce, šílených nápadů, nakažlivého humoru a důležitých lekcí na téma pravé přátelství. Předchozí díl vidělo v českých kinech neuvěřitelných 850 tisíc diváků, a pokud k nim přičteme výsledky tří filmů uvedených pod značkou Já, padouch, blížíme se ke dvěma miliónům lidí, kteří se s Gruem a jeho žlutými mimoňskými kamarády už potkali v kině.

Padoucha Grua všichni znají jako mistra zločinu. Teď se ovšem píšou sedmdesátá léta a Gru je zakomplexovaný dvanáctiletý kluk, který o takové kariéře zatím jen sní ve svém pokojíčku. Šťastnou náhodou jednoho krásného dne narazí na čtveřici naprostých Mimoňů (staří známí Kevin, Stuart, Bob a nováček Otto, což je Mimoň s rovnátky a akutní potřebou obejmutí). I když je to k neuvěření, rychle s nimi najde společnou řeč, postaví s jejich pomocí první padoušské doupě, zkonstruuje první zbraň a naplánuje první tajnou misi…

Soutěž o dárky k filmu Mimoni: Padouch přichází

Novinku s českým dabingem i titulky do kin právě teď uvádí CinemArt. V českém znění uslyšíme známé herce jako je Jiří Lábus, Pavel Zedníček, Sandra Pogodová, Miroslav Hanuš nebo Jan Šťastný.

SOUTĚŽ probíhá od 30. 6. do 6. 7. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost CinemArt. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Mimoni 2”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: CinemArt © 2022

%d blogerům se to líbí: