Nový Thor má za sebou světovou premiéru, podívejte se taky na nový klip

V Los Angeles se konala slavnostní premiéra nejnovějšího filmového přírůstku do rodiny komiksových adaptací Marvel. Thor: Láska jako hrom odstartoval svou kinopouť za účasti svých největších hvězd v čele s Chrisem Hemsworthem, Christianem Balem, Natalií Portman či režisérem Taikou Waititim. Do vybraných českých kin se velmi očekávaná novinka vydá již 6. července, o den později vejde do široké distribuce v dabované či titulkované verzi. Podívejte se na video z premiéry i nový klip, ze kterého se dozvíte, komu teď patří Thorovo ztracené kladivo Mjolnir.

V tuto chvíli nejsou známy žádné oficiální recenze. Embargo na ně studio Disney uvalilo do 5. července. Na sítích ale lze najít reakce jednotlivých diváků slavnostní světové premiéry a ty lze shrnout do jednoho slova: nadšení. Jak známo fanoušci bývají k marvelovkám méně přísní, než kritici. Ale očekáváme, že v rukou osvědčeného režiséra Taiky Waititiho se nic pokazit nemohlo. Novozélandský herec a režisér vtiskl této značce vtip a nadhled a způsobil, že si postavu Thora zamilovali i diváci, které do té doby svalnatý severský bůh nechával chladné.

V novince také uvidíme Christiana Balea, jenž je odhodlán asghárdské bohy vyhladit. Jane Fosterová v podání Natalie Portman se do série vrací poprvé od filmu Thor: Temný svět (2013).

Do českých kin se čtvrtý Thorův film podívá, jak už bylo řečeno, 6., respektive 7. července.
Do kin film posílá Falcon.

-red-
foto/video: Falcon, Totalfilm Media © 2022