Ondřej Vetchý svede v červnu prezidentku Annu Geislerovou (video)

Už 26. června se na plátnech kin objeví Anna Geislerová v romantické komedii Prezidentka, a jak už žánr napovídá, místo politických témat se budou řešit hlavně vztahy a láska. Osud jí totiž do cesty přivede Ondřeje Vetchého. Najdou k sobě ti dva cestu? Podívejte se na nové video ze zákulisí.

Jde k sobě nejvyšší funkce ve službách státu náročná na čas i protokol, a poetické zaměstnání umělce, jakým sochař Petr v podání právě Ondřeje Vetchého je? To je jedna z otázek, na kterou bude Prezidentka hledat odpovědi. „Ondra hraje perfektně vždycky, ale tady ho velmi oslovil příběh. Je to vlastně druhá hlavní postava filmu. Hraje člověka, který se s Aňou náhodou setká a přeroste to ve vztah, který řeší,“ prozradil režisér a autor scénáře Prezidentky Rudolf Havlík.

Prezidentka (foto: Marlene Film Production)

Pro Aňu Geislerovou je spolupráce s Ondřejem Vetchým pokaždé velice příjemným zážitkem, znají se natolik dlouho a dobře, že trávení společného času na natáčení snad ani nelze považovat za práci. „Máme se spolu opravdu rádi, je to takové přátelství, řekla bych – mezi náma klukama. Můj táta mi vždycky říkal, že jsem ze všech jeho dcer jeho nejoblíbenější syn, a s Ondrou to máme  právě takhle. Jsme kámoši. Cítím to tak. Můžeme spolu jít na pivo, ráda ho podpořím na fotbale, i když mu vůbec nerozumím, baví mě to,“ směje se Aňa.

„Jsou oba hrozně roztomilí, jak Aňa, tak Ondra. Je pěkné je pozorovat, jak je to pořád stejné, se i v tomhle věku scénář zamilování a lásky opakuje, a je jedno, jestli je člověku patnáct, třicet nebo šedesát,“ dodává další z hereckých protagonistů snímku Oskar Hes.

Snímek Prezidentka produkuje společnost Marlene Film Production Šárky Cimbalové a do kin jej uvede 26. června distribuční společnost Bioscop.

-red-
foto/video: Marlene Film Production, Totalfilm Media, Bioscop © 2022