To nic, drahá: Harry Styles a Florence Pugh v dalším upoutávce thrilleru z luxusního předměstí

Olivia Wilde se po svém režijním debutu na komedii o dospívání Šprtky to chtěj taky vrací k režii – tentokrát úplně mění žánr. Novinka To nic, drahá (Don’t Worry Darling) je psychologický thriller odehrávající se v 50. letech, v němž se objevují dvě velká jména současného hollywoodu: Florence Pugh a Harry Styles. Podívejte se na nedávno zveřejněný trailer s českými titulky.

Druhý trailer nabízí podrobnější vhled do příběhu. V něm si Alice začíná uvědomovat, že idylický ráj na předměstí není takový, jak si původně myslela, a ve skutečnosti skrývá několik šokujících a znepokojivých tajemství.

Harry Styles a Florence Pugh zde hrají manžele, kteří žijí v idylické experimentální komunitě v kalifornské poušti, která je plná dokonale rozmístěných palem a luxusních aut. 

Harry Styles patří poslední dobou k nejsledovanějším popkulturním ikonám současnosti. Nejenže nedávno vydal novou desku a koncertuje po celém světě, ale bude také hrát hlavní roli ve filmu Amazonu My Policeman. Hudební i hereckou kariérou trochu připomíná směr, kterým se úspěšně vydala Lady Gaga.

Florence Pugh jde poslední dobou z role do role. Široká divácká obec si ji spojuje především s výraznou rolí v Black Widow. Brzy se objeví také v pokračování Duny. Můžeme ji vidět také v seriálu Hawkeye od Disney+. Roztočeno má nyní minimálně 5 dalších projektů.

To nic, drahá (foto: Vertical Entert.)

Hlavní scenáristkou filmu je Katie Silberman. Ta už s režisérkou spolupracovala na scénáři k jejímu debutu. S Wilde v tandemu pracují také na dosud nepojmenovaném projektu od Marvelu.

Ve filmu si Olivia Wilde samozřejmě i zahrála. V obsazení nechybí dále třeba Chris Pine nebo Gemma Chan.

Do českých kin film uvede 22. září Vertical Entertainment.

-red-

foto/video: WB, Vertical Entertainment © 2022