Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Z bysnysmena Indiánem – nová komedie s Rodenem jde do kin (soutěž)

Ve čtvrtek se do kin chystá další nová česká komedie. Úsměvný příběh Indián, o byznysmenovi, do kterého se převtělí duše starého indiána natočil režisér Tomáš Svoboda. V hlavních rolích uvidíme Karla Rodena a Vicu Kerekes. Soutěžte s námi o ceny k filmu. Snímek bude k vidění kromě běžných kin také na nadcházející bilanční přehlídce českých filmů Finále Plzeň, kde jej osobně uvede režisér a autor hudby.

Ondřej je tvrdý obchodník a vedoucí úspěšné pražské firmy. V Nebrasce právě dojednal svůj životní obchod na výstavbu luxusních rezidencí, když jeho letadlo při návratu přeletělo nad probíhajícím pohřbem indiánského náčelníka. Jeho duch se za letu vtělí právě do Ondřeje a začne mít o jeho životě i morálce zcela odlišné představy. Lítý boj mezi Ondřejovou chamtivostí a espritem indiánského patriarchy začíná…

Indián – Martin Myšička a Vica Kerekes

Do Plzně na Finále doprovodí režiséra autor hudby, skladatel Jiří Hájek.
„Od začátku jsem věděl, že chci dělat žánrovou věc. Tenhle soundtrack je moje osobní pocta Johnu Barrymu a Martinu Böttcherovi. Na Vinnetouovi jsem prožil dětství a u Tance s vlky jsem dospíval. Jako kluci jsme si pořád hráli na indiány, měl jsem dokonce i čelenku a oblek. Všechnu hudbu z filmů mám i na vinylových deskách, tím pádem byla reference jasná a hned jsme se na tom shodli s režisérem Tomášem Svobodou i producentem Patriziem Gentem. Kluci mi dali důvěru a volnost, takže jsem si tu práci užíval,“ prozradil talentovaný skladatel.

„Chtěl jsem oslovit scenáristu a režiséra, který píše komedie, a dostal jsem doporučení na Tomáše, “ popsal začátky spolupráce autor námětu a spoluscenárista Patrizio Gente. „Chtěl jsem komedii jinou, kvalitní, s humorem, který vychází ze situace přirozeně. Komedii, která vás přinutí se i zamyslet. A právě indiáni mají zásady, pravidla a hodnoty už po staletí,“ dodal Gente.

Soutěž o 5x kšiltovku a 5x triko k filmu Indián

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Kterým westernům vzdává svou hudbou k Indiánovi Jiří Hájek poctu?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Poslední mohykán a Bolek a Lolek,Vinnetou a Tanec s vlky,Tenkrát na západě a Sedm statečných’/][/contact-form]

SOUTĚŽ probíhá od 21. 9. do 27. 9. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bioscop. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Indián”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: Bioscop © 2022

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast