Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

To nic, drahá – očekávaný thriller odhaluje zákulisí ve filmu o filmu (video)

Jedna z nejočekávanějších novinek letošního podzimu To nic, drahá (Don’t Worry Darling) zamíří už za týden do českých kin. Hvězdně obsazený psychologický thriller odehrávající se v 50. letech, okupují v čele dvě velká jména současného Hollywoodu: Florence Pugh a Harry Styles. Doplňuje je neméně slavná herečka a režisérka filmu Olivia Wilde. Podívejte se do zákulisí v následujícím videu.

Psychologický thriller pojednává o Alici, ženě v domácnosti z 50. let (Pugh), žijící se svým manželem (Styles) v naoko dokonalém vztahu. Záhy se však Alice začne obávat, že jeho okouzlující společnost možná skrývá znepokojivá tajemství.

Harry Styles patří poslední dobou k nejsledovanějším popkulturním ikonám současnosti. Nejenže nedávno vydal novou desku a koncertuje po celém světě, ale bude také hrát hlavní roli ve filmu Amazonu My Policeman. Hudební i hereckou kariérou trochu připomíná směr, kterým se úspěšně vydala Lady Gaga.

Florence Pugh jde poslední dobou z role do role. Široká divácká obec si ji spojuje především s výraznou rolí v Black Widow. Brzy se objeví také v pokračování Duny. Můžeme ji vidět také v seriálu Hawkeye od Disney+. Roztočeno má nyní minimálně 5 dalších projektů.

Hlavní scenáristkou filmu je Katie Silberman. Ta už s režisérkou spolupracovala na scénáři k jejímu debutu. S Wilde v tandemu pracují také na dosud nepojmenovaném projektu od Marvelu.

Ve filmu si Olivia Wilde samozřejmě i zahrála. V obsazení nechybí dále třeba Chris Pine nebo Gemma Chan.

Do českých kin film uvede 22. září Vertical Entertainment.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment, Warner Bros. © 2022

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast