Nepřehlédněte

Šoumen krokodýl v novém traileru rodinné zábavy zpívá i jezdí na motorce

V novém traileru k chystanému rodinnému filmu Šoumen krokodýl se objevuje mnohem víc akce, než v dříve zveřejněném teaseru. Ve filmu plnému písniček, v němž titulního plaza, nazpíval na Grammy nominovaný zpěvák Shawn Mendes, se objeví také Javier Bardem, jako majitel výjimečného talentovaného obojživelníka. Podívejte se na dabovaný trailer.

Když se rodina Primmů přestěhuje do New Yorku, jejich syn Josh se snaží zvyknout si na novou školu i přátele. Vše se změní od okamžiku, kdy Josh objeví Lylea – zpívajícího krokodýla, který miluje koupele, kaviár a dobrou hudbu – v podkroví jejich nového domova. Chlapec a krokodýl se velmi rychle zpřátelí, když ale Lyleovu existenci začne ohrožovat zlý soused pan Grumps, Primmovi se musí spojit s Lyleovým charismatickým majitelem Hectorem P. Valentim, aby ukázali světu, že rodina může vzniknout na nejneočekávanějších místech, a že na velkém zpívajícím krokodýlovi s ještě větší osobností není nic špatného.

Šoumen krokodýl (foto: Sony)

Adaptace stejnojmenného dětského příběhu Bernarda Wabera (Lyle, Lyle, Crocodile) vznikla v produkci společnosti Sony. Javier Bardem s podepsáním spolupráce na této novince váhal, protože se obával, že by snímek mohl být přiliš komediální a nevyužil by jeho dramatického potenciálu. Tyto obavy se dle jeho vlastních slov podařilo režiséru Willu Speckovi velmi brzy rozptýlit.

Roztomilý příběh setkání Joshe s krokodýlem i jeho majitelem se do českých kin chystá už 26. října.
Snímek vejde do kin s českým dabingem.

-red-
foto/video: Falcon/Sony © 2022