Kde zpívají raci: Adaptace knižního krimi bestselleru míří do kin (soutěž)

Bestseller New York Times, nejprodávanější kniha na Amazonu, které se prodalo přes sedm milionů výtisků a byla nominována na nespočet literárních cen. Když práva na román Kde zpívají raci autorky Deliy Owens zakoupila produkční společnost Reese Whiterspoon, čtenáři mohli začít vyhlížet filmové zpracování příběhu opuštěné dívky učící se důvěřovat lidem v kulisách nádherné východoamerické přírody. Nyní se film dostává i do českých kin. V naší soutěži můžete vyhrát knižní předlohy i lístky do kina.

Tajemný příběh vypráví o opuštěné dívce, která až do dospělosti vyrůstala sama v nebezpečných mokřinách. Celé roky se šířily po Barkley Cove historky o vlčím dítěti a dívce z mokřin, které izolovaly strohou a odmítavou Kyu od místní komunity.

Když se v jejím životě objeví dva přitažliví mladíci z města, začne se novému, neznámému světu otevírat. Jenže ve chvíli, kdy jednoho z nich najdou mrtvého, ji komunita bez váhání označí za hlavní podezřelou. V močále smrt ale nemusí být vždy tragédií. Líčení záhadné vraždy čtenáře zaujalo překvapivým koncem i poselstvím o tom, že dětství nás všechny poznamenává na celý zbytek života.

Soutěž o 5x knižní předlohu a 5×2 vstupenky do kina

Režisérka Olivia Newman pro adaptaci románu spojila síly s na Oscara nominovanou scenáristkou Lucy Alibar, v hlavní roli Kyi pak uvidíme Daisy Edgar-Jones, která zazářila už v seriálu Normální lidi. 
Do českých kin film míří již ve čtvrtek 29. září.

Martin Mažári, Totalfilm.cz
foto/video: Falcon © 2022

SOUTĚŽ probíhá od 27. 9. do 3. 10. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Falcon . Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Kde zpívají raci”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.