Šílená noc: Sváteční strach nadělí Santa Claus s tváří Davida Harboura (trailer)

Období svátků se pomalu ale jistě blíží, což znamená, že je čas začít pomalu vyřezávat dýně k poslednímu dílu Halloweenu a pomalu také připravovat vánoční osvětlení. A právě k němu by se mohl hodit nový snímek na váš adventní filmový seznam. Zatímco se budete opájet sváteční náladou, novinka Šílená noc vám o předvánočním čase přinese sváteční strach. Už v prosinci na saních doručí totiž divákům David Harbour úplně jiný druh vánočního filmu. Tady je čerstvý trailer.

Ze Santy se ve filmu Šílená noc stává nechtěný akční hrdina, který je vtažen do dramatické situace. Bohatou rodinu zde totiž parta únosců drží jako rukojmí. Ale na povedenou partičku čeká překvapení: Santa Claus. Poté, co se Santa dozví o nastalé situaci, upustí od svých plánů na večer, aby pomohl rodinu zachránit. A možná budeme dost překvapeni, vypadá to, že Santa není žádný svatoušek.

Trailer potvrzuje, že ačkoli bude film poměrně krvavý, obsahuje i komediální momenty. Video také odhaluje, jak Santa trestá ty, kteří jsou na seznamu zlobivých; uhlí je totiž jen začátek.

Film pochází z dílny studia 87North, které má na kontě filmy jako Bullet Train, Atomic Blonde, Deadpool 2 a další. Scénář napsali autoři prvního filmového Sonica Pat Casey a Josh Miller, režie se ujal Tommy Wirkola (Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic).

Film Šílená noc bude mít premiéru 8. prosince. 

-red-
foto/video: CinemArt, Universal © 2022