Dvojka Princezny zakleté v čase míří do kin, má větší výpravu i stovky triků

Na filmová plátna se vrací Eliška Křenková, Marek Lambora či Natalia Germani v pokračování fanoušky opěvované fantasy pohádky Princezna zakletá v čase 2. Kromě výpravných soubojů zasazených na dechberoucí lokace, z nichž nejvýraznější je magického města Ayra, nabízí pokračování nejvíc digitálních triků v historii české kinematografie. Lze jich ve filmu napočítat přes 700. Film vstupuje do kin ve čtvrtek 17. listopadu. Soutěžte s námi o ceny k filmu.

Na filmová plátna se vrací jak jmenovaní hrdinové z prvního dílu včetně Martina Písaříka, Jana Révaie a Jakuba “Buby” Ouvína, tak přicházejí i nové tváře jako Vojta Kotek, Ján Jackuliak, Karel Dobrý či Petra Nesvačilová. Výraznou roli v příběhu Princezny zakleté v čase 2 dostane i hlavní záporná postava prvního dílu, čarodějnice Murien v podání Simony Háby Zmrzlé.

„Chceme divákovi nabídnout silný a komplexní příběh provázaný s prvním dílem, ale i povídkovou knihou Princezna zakletá v čase: Povídky a svět, kterou jsme sepsali v loňském roce. Vytváříme propojené universum se všemi detaily a vlastními pravidly. I to Princeznu odlišuje od ostatních pohádek, které v Česku vznikají,“ líčí režisér Petr Kubík, který, na filmu pracoval společně s Lukášem Danielem Paříkem a Viktorem Krištofem.

Soutěž o 5 balíčků cen k filmu (DVD, plakát a filmové karty)

SOUTĚŽ probíhá od 16. 11. do 22. 11. 2022. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Three Brothers Production. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Princezna zakletá v čase 2”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video/audio: Bohemia MP, Totalfilm Media © 2022