Filmová soutěž s novou rodinnou komedií Přání k narozeninám

Den před premiérou v kinech si zasoutěžíme o ceny k nové české komedii režisérky Marty Ferencové a producenta Adama Dvořáka Přání k narozeninám. V hlavních rolích tvůrci představí Evu Holubovou, Jaroslava Duška, Veroniku Kubařovou, Jaroslava Plesla, Simonu Babčákovou, Igora Orozoviče, Davida Švehlíka či Tomáše Kluse. Právě posledně jmenovaný složil i filmový song, který novinku provází.

„Natáčení bylo oslavou radosti, páč parta vůkol byla jako ze sna. Sranda neoddělitelná od práce a práce od srandy. Děkuju, že jsem mohl být součástí, a navíc to celé zabalit do písničky, která vznikla na place a film už neopustí,“ pochvaloval si Tomáš Klus. Že píseň vznikla opravdu během natáčení potvrdil i producent snímku Adam Dvořák. „Tento song vznikl spontánně uprostřed natáčení a my věříme, že se z něj stane takové to tradiční zpívané ‚Happy Birthday‘, prostě přání k narozeninám,“ svěřil se producent.

Rodinná komedie Přání k narozeninám nepřipomíná loňský snímek Přání Ježíškovi náhodou. Stojí za ním stejní tvůrci i část herců. Příběh se odehrává během jedné narozeninové oslavy. Líba – maminka, babička, ale především vládkyně rodiny – má kulaté narozeniny. V tento den ale neslaví narozeniny jenom ona… Malá lež a neplánovaná návštěva spustí lavinu nečekaných událostí, při kterých se celá velká rodina ocitne na cestě, kdy jedna nepředvídatelná situace stíhá druhou.
Komedie o tom, jak se rodinná oslava zvrtne v divokou jízdu, při které si nikdo nemůže být jistý vůbec ničím.

Soutěž o filmová trika a sladké překvapení

Do kin snímek uvede 19. ledna společnost Bioscop.

-red-
foto/video: Movie, Bioscop, Totalfilm Media © 2022

SOUTĚŽ probíhá od 18. 1. do 23. 1. 2023. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Přání k narozeninám”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.