Soutěž, která je Bez kalhot – striptýzová sága má právě v kinech Poslední tanec

Máme tu soutěž, která bude tentokrát úplně Bez kalhot. V kinech právě přistálo striptýzové finále Bez kalhot: Poslední tanec. Podle tvůrců se jedná o poslední díl. K režii se vrací po pauze u Bez kalhot XXL Steven Soderbergh, aby nahatou ságu osobně završil. Podívejte se také na nový film o filmu, ze kterého bude vycházet naše soutěžní otázka.

“Chci tančit tak, jak se nám to v předchozích dvou filmech nikdy nepodařilo,” prozradil o své ambici u třetího dílu Channing Tatum. V rozhovoru pro Variety sám Soderbergh přirovnal film k filmu All That Jazz ze sedmdesátých let, což byl muzikál o nadaném choreografovi, jehož profesní i osobní obsese přivedly do záhuby.
Režisér zároveň uvedl, že mu jako inspirace posloužila zájezdová divadelní produkce “Magic Mike Live”.

Vedle Tatuma se ve filmu zaskví především Salma Hayek. Za Mikem přichází s nabídkou, která se neodmítá. Zároveň ale skrývá tajemství, které tanečník a choreograf nakonec odhalí. Co se stane potom? Bude to Mikeova poslední štace?

Soutěž o balíček dárků k filmu Bez kalhot: Poslední tanec

SOUTĚŽ probíhá od 10. 2. do 16. 2. 2023. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Vertical Entert. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Bez kalhot”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment © 2023