John Wick po čtvrté: Stylová akce a stylový Keanu ve stylovém traileru

John Wick: Kapitola 4 pomalu směřuje do kin. Od premiéry nás dělí měsíc. V Česku navíc získalo pokračování akční série takřka magické datum premiéry: 23. 3. 23. Tak věřme, že filmu přinese štěstí. Pokračování opět nabídne divákům stylovou akci, kterou je série proslulá. Ve finálním traileru nyní nabízíme malou ale hutnou ochutnávku toho, co nás vlastně v kinech čeká.

Nový trailer na nadcházející kapitolu akční série s Keanu Reevesem v hlavní roli nám představuje novou výzvu, které bude muset titulní hrdina čelit, když se opět vrací do zločineckého podsvětí, aby se postavil Nejvyšší radě. V traileru se nám představuje padouch v podání Billa Skarsgarda a řada dalších tváří, které se k Reevesovi ve snímku připojí, včetně Donnieho Yena, Hiroyukiho Sanady a zpěvačky Riny Sawayamy.

John Wick: Kapitola 4 (foto: Vertical Entertainment)

Studio již plánuje produkci navazujícího dílu John Wick: Kapitola 5. Vedle dalšího číslovaného pokračování se v současné době připravuje i spin-off s názvem Ballerina s Anou de Armas v hlavní roli. Kromě zbrusu nových filmů má mít někdy v tomto roce premiéru také limitovaný seriál z univerza Johna Wicka s názvem The Continental.

Film John Wick: Kapitola 4, který opět režíruje Chad Stahelski, jenž se podílel i na předchozích třech dílech akční série, se skládá z hvězdného hereckého ansámblu, který tvoří vracející se i nové tváře série, vedle Reevese a Lawrence Fishburna, se na filmová plátna vrací také Lance Reddick a Ian McShane. Reeves a McShane pak zamíří i do výše zmíněného spin-offu Ballerina.

Do českých kin film uvede 23. března Vertical Entertainment.

-red-
foto/video: Vertical Entertainment © 2023