65 má nový trailer, Adam Driver musí přežít na prehistorické Zemi (video)

Už 16. března do českých kin dorazí sci-fi dobrodružství plné prehistorických příšer s Adamem Driverem. Film 65 vypráví příběh Millse (Adam Driver), vojáka, který je vyslán na velmi důležitou misi, ale nepočítá s tím, že jeho loď ztroskotá na neznámé planetě. Ke svému překvapení nakonec zjistí, že se vůbec nenachází na jiné planetě, ale že se ocitl na Zemi před 65 miliony lety. Společně s Koaou (Ariana Greenblat), jedinou další přeživší z havárie, musí překonat nebezpečí, které skýtá prehistorická Země, včetně extrémních povětrnostních podmínek a hladových dinosaurů. Podívejte se na nový trailer.

Když se po planetě stále potulují dinosauři, sci-fi vybavení vám moc nepomůže, je to spíš o kreativitě, kterou hlavní postava Adama Drivera evidentně oplývá, jak prozrazují ukázky. Millsův výcvik, vůle přežít a důvtip jsou největšími přednostmi, které má, aby ochránil sebe i Koau.

Většina dalšího děje je ale stále obestřena tajemstvím a jedinými poutáky pro propagaci 65 je strohá premisa a fakt, že hlavní hvězdou je Adam Driver. Herci není cizí “pohybovat se ve vesmíru”, protože Šedesátpětka bude Driverovou první takovou rolí od doby, kdy hrál naposledy Kylo Rena ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera z roku 2019.

Poté, co v závěrečném díle Skywalkerovské ságy ukončil své působení v předaleké galaxii, se Driver zaměřil na ztvárňování dramatických rolí. Mezi postavy, které v posledních letech ztvárnil, patří Jack Gladney ve filmu Noaha Baumbacha Bílý šum a Maurizio Gucci ve filmu Ridleyho Scotta Klan Gucci. Oba výkony umožnily herci odpočinout si od velkých hollywoodských produkcí a vyzkoušet si jiný druh rolí.

Nyní je ale čas vzlétnout zpět na oběžnou dráhu v dalším sci-fi dobrodružství, které už velmi brzy zamíří do kin.

-red-
foto/video: Falcon, Sony © 2023