Adaptace známé deskovky se kvapem blíží, fantasy Dungeons & Dragons představuje postavy filmu

Je čas se připravit na dobrodružství! Máme tu finální trailer na Dungeons & Dragons: Čest zlodějů a k tomu ještě video s představením nejdůležitějších postav. Tvůrci se rozhodli filmově zhmotnit klasickou stolní hru v originálním příběhu o týmu nešťastníků, kteří se musí spojit, aby napravili strašlivou chybu, jíž se dopustili. Podívejte se na obě nová videa.

V traileru je možné vidět Edgina Barda (Chris Pine), Holgu Barbarku (Michelle Rodriguez) a Simona Čaroděje (Justice Smith), jak utíkají před draky a pomocí portálů se proplétají kolem různých nebezpečných stvoření, aniž by spadli do lávy. V nejzábavnější části pokládá Chris Pine kostlivci pět otázek, aby z něj získal informace (delší ukázku této scény máme na našem YouTube taky). Zdá se, že by kromě přehršle akce mohli tvůrci odvést dobrou práci i při vytváření humorných situací.

Studio Paramount musí být velmi spokojeno s tím, co režiséři Jonathan Goldstein a John Francis Daley natočili, protože s oběma pány nedávno podepsalo smlouvu, která jim zajišťuje, že jim v blízké budoucnosti svěří další projekty. Uvidíme, zda tržby v kinech a přijetí filmu budou stačit na celou novou franšízu, ale prozatím to vypadá, že záměrem studia to je.

Film se objeví v našich kinech 30. března v distribuci společnosti CinemArt. Na velká plátna vstoupí s českým dabingem či titulky.

-red-
foto/video: CinemArt, Paramount © 2023