Výš, dál a hlavně spolu: Jsou tu superhrdinky Marvels (trailer)

Snímek Captain Marvel se v roce 2019 stal hitem a v celosvětových pokladnách utržil více než 1 miliardu dolarů. Vzhledem k jeho úspěchu není divu, že pokračování bylo nasnadě. K Brie Larson se ale tentokrát připojily dvě další hrdinky známé z D+ seriálů a na světe je holčičí týmovka Marvels (The Marvels).  Diváci se mohou těšit také na hvězdu Ms. Marvel, Iman Vellani, která se spojí s Larson a Teyonah Parris a vytvoří titulní trio. Máme tu úplně první trailer s dabingem či titulky.

Až do vydání tohoto traileru se o Marvels vědělo jen velmi málo. Marvels jsou třetím filmem páté fáze MCU, do kin dorazí po chystaných Strážcích Galaxie Vol. 3. Zajímavé je zejména to, že ve čtvrté fázi došlo k většímu propojení mezi jednotlivými projekty MCU než kdykoli předtím, například propojení Wandavision a Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství. Totéž se tedy děje i v Marvels.

Brie Larson se vrátí jako Carol Danversová spolu s Iman Vellani jako Kamalou Khanovou a Teyonah Parris jako Monicou Rambeauovou. Samuel L. Jackson si rovněž zopakuje svou roli Nicka Furyho. Režisérka filmu Candyman (2021) Nia DaCosta režírovala film podle scénáře Megan McDonnell, která psala scénáře k vysoce ceněnému Disney+ seriálu WandaVision. Autorský tým doplňuje ještě skladatelka hudby Laura Karpman.

Do českých kin snímek v dabované i titulkované verzi dorazí 9. listopadu. Do kin Marvels uvede Falcon.

-red-
foto/video: Falcon, Marvel, Disney © 2023