Čaudyny Mňaudyny, s Životem pro samouky soutěžíme o originální trika

Čaudyny Mňaudyny! Co znamená odvázaný nápis na filmovém tričku pochopíte až po zhlédnutí nové komedie Jitky Rudolfové Život pro samouky. Komediální novinka podle známého knižního bestselleru má v hlavní roli Janu Plodkovou. V roli mužů, kteří se kolem zmatené čtyřicátnice točí uvidíme Jaroslava Plesla, Davida Švehlíka, Václava Neužila nebo Lukáše Příkazkého. Na plátně nechybí ani Bára Seidlová či Zuzana Krónerová. Soutěžte s námi o originální filmová trička a podívejte se na čerstvé video s Janou Plodkovou.

Hlavní postava Klára umí být ve čtyřiceti pořád stejně nejistá a zmatená jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Její manželství ze dne na den skončí a ona se znovu ocitne v nepředvídatelném světě randění a trapasů. Do toho vychovává dvě dcery, snaží se přežít řeči své mámy a radit jí začne úžasná vztahová koučka.

“Klára je roztržitá, nesebevědomá, ale vtipná,” říká o své postavě její představitelka Jana Plodková a pokračuje: “Svůj život má celkem naplánovaný, ale dostane se do situace, kdy ty její plány přestanou vycházet, a naopak se ona začne v životě trochu plácat. Klára je prakticky nepraktická žena. Vše okolo sebe zvládá, ale když dojde na ni samotnou, zjistíme, že je sice naprosto ztracená, ale přes to všechno se nehroutí a zachovává si nadhled. Proto mě bavila. Je lehce roztržitá, má občas zvláštní nápady, ale je lidská, člověk ji nemůže nemilovat.”

Soutěž o originální trika k filmu

SOUTĚŽ probíhá od 13. 5. do 17. 5. 2023. Dodavatelem cen do soutěže je společnost Bontonfilm. Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz – nezapomeňte do předmětu uvést “Život pro samouky”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

-red-
foto/video: Bontonfilm © 2023