Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

KVIFF.TV má nově i aplikaci do chytrých televizí (soutěž o předplatné)

Online platforma KVIFF.TV propojená s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary učinila další klíčový krok svojí existence. Nově je totiž dostupná i ve formě smart TV aplikací pro chytré televizory. Funguje na televizorech značky Samsung a LG, stejně jako v televizorech Sony, Phillips, Panasonic, TCL, Hisense či Google TV, které mají Android TV.

KVIFF.TV – televizní aplikace je venku

Aplikaci si KVIFF.TV nadělila symbolicky ke svým prvním narozeninám, které oslaví v červnu. KVIFF.TV má ve své videotéce aktuálně 657 filmů, naprostá většina titulů je součástí výhodného měsíčního či ročního předplatného. Další desítky prémiových titulů jsou dostupné komukoliv k individuálnímu nákupu, pro předplatitelé pak s výraznou slevou. Mnoho filmů je navíc na platformě KVIFF.TV uváděno v rámci ČR exkluzivně.

Momentálně se jedná například o snímek Velryba – velký oscarový návrat Brendana Frasera, divácky úspěšný snímek podle knižního bestselleru Osm hor nebo loňský vítěz divácké soutěže karlovarského festivalu PSH Nekonečný příběh, který se pouze na KVIFF.TV objeví v polovině června. 

Filmy vybírá dramaturgický tým karlovarského festivalu ve spolupráci s distribuční společností Aerofilms a vy si je nyní můžete vychutnat v pohodlí vašeho domova. Více informací a návody, jak aplikaci stáhnout, najdete na tomto odkazu.

Soutěž o 3x předplatné KVIFF.TV na rok, půl roku a čtvrt rok

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’E-mail‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Kde se převážně odehrává komediální hit Trojúhelník smutku?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’V letadle,Na lodi,Na vesmírné stanici’/][/contact-form]

SOUTĚŽ probíhá od 9. 6. do 19. 6. 2023.
Dodavatelem cen do soutěže je společnost KVIFF TV, a.s.
Soutěžní email, pokud nepoužijete formulář na webu, je soutez@totalfilm.cz.
Nezapomeňte do předmětu e-mailu uvést “KVIFF.TV”.
Při zpracování osobních údajů shromažďujeme osobní údaje odpovídající pouze stanovenému účelu a v rozsahu nezbytném pro naplnění kontaktování účastníka soutěže. Zpracovatelem stanovený účel, který je součástí smlouvy mezi účastníkem a zpracovatelem, je kontakt na výherce soutěže a doručení soutěžní ceny. Za tímto účelem byl stanovený rozsah údajů, uvedený v registračním formuláři, který obsahuje jméno, příjmení a email. Následně po případné výhře Totalfilm.cz doplní i adresu.
Po ukončení soutěže se údaje likvidují a nejsou poskytovány třetím stranám ani marketingově využity.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast