Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Fremont: Křehká dramedie nadchla Vary, v září dorazí do kin (trailer)

Distribuční společnost Aerofilms po reakcích diváků letošního karlovarského festivalu koupila křehké drama Fremont, které při své premiérové projekci nadchlo diváky ve Velkém sále Hotelu Thermal. Do kin snímek uvede už letos na podzim. Podívejte se na ukázku.

Americký snímek Babaka Jalaliho vypráví příběh mladé ženy Dunii pracující v manufaktuře na koláčky štěstí, jež se rozhodne jít i tomu svému štěstí naproti. Premiérově se představil na filmovém festivalu Sundance a okouzlil diváky nejen v Americe, ale i v Karlových Varech.

„Naprosto spontáně jsme v souladu s diváckými reakcemi ihned po projekci oslovili producenty filmu a domluvili jsme se na zakoupení práv. Jsme nadšeni, že můžeme film Babaka Jalaliho přivítat ve stáji Aerofilms a představit jej českým divákům po karlovarském festival. Při sobotním závěrečném ceremoniálu mu samozřejmě budeme držet palce,“ říká ředitel distribuční společnosti Aerofilms Ivo Andrle.

Hlavní role okouzlující Dunii se suverénně zhostila debutující herečka Anaita Wali Zada, po jejím boku se ve filmu objeví mj. i Jeremy Allen White známý český divákům z populárního kuchařského seriálu Medvěd (Disney+).

Dramedii Fremont uvede Aerofilms do kin od 14. září 2023.

-red-
foto/video: Aerofilms, Butimar Productions © 2023

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast