Hřebejkův seriál Vítěz konečně představuje trailer, online bude v září

Komediální novinka Jana Hřebejka Vítěz původně vznikala už v roce 2021 pro HBO. Nakonec ji ale od 4. září uvidíme na streamovací platformě SkyShowtime. Nyní jsme se tedy dočkali oficiálního traileru. Na platformě se šestidílný seriál objeví exkluzivně od 4. září. Vypráví o strastech života bývalého premiéra malé evropské země a jeho rodiny. Podívejte se na video.

Vítěz je poutavá rodinná komedie, která sleduje život Viktora Hudáka (Ady Hajdu), bývalého premiéra malé evropské země, který se po desetiletí snaží získat zpět srdce svojí rodiny, kterou během své politické kariéry zanedbával. Snaží se začlenit do běžných činností a zároveň se pokouší získat zpět náklonnost svých dcer a manželky. Jeho cesta je však plná nečekaných a zcela nových každodenních výzev, které někdy předčí i ty, s nimiž se setkal během svého působení v parlamentu. S dokonalým propojením humoru a dramatu seriál zkoumá dobrodružnou cestu Viktora, jeho dcer, manželky a nejbližších.

Seriál režíroval renomovaný český filmař Jan Hřebejk, scénář napsala Zuzana Dzurindová a hlavním kameramanem je Martin Šácha. V hlavních rolích se vedle populárního slovenského herce Adyho Hajdu představí držitelka Českého lva Ivana Chýlková, na Českého lva nominovaná Natalia Germani a také mladé vycházející hvězdy Petra Dubayová a Rebecca Rigová.

Režisér Jan Hřebejk o své novince říká: „Výjmečnost série spočívá v unikátním scénáři Zuzany Dzurindové a Petra Nagyho. Komedie stojí na přesnosti situací a dialogů, na konkrétních detailech. Vídím už teď, že scény se svojí věrohodností a stavbou stávají spolehlivým odrazovým můstkem pro herce. Je to vynikající rodinná komedie napsaná s velkým pochopením pro všechny postavy. Věřím, že se budete smát Viktorově pošetilosti, narcismu nebo nehoráznosti, ale že si jeho i ostatní postavy zamilujete.“

Vítěz – Ivana Chýlková a Andy Hajdu (foto: Zuzana Panská)

Hlavním producentem seriálu je Jan Bílek ze společnosti Etamp. Seriál se natáčel převážně v Bratislavě. Dále uvidíme známá slovenská jména jako jsou Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková nebo Ján Jackuliak.

Připravujeme video s tvůrci.

-red-
foto/video: © SkyShowtime, Zuzana Panská 2023