Dcera divočiny: Daisy Ridley se postaví svému zvrácenému otci (trailer)

V zimě do kin dorazí adaptace bestselleru Karen Dionn Dcera divočiny (Marsh King´s Daugher). Daisy Ridley ve filmu hraje Helenu, která se musí popasovat s dramatickou rodinnou minulostí. Její otec známý jako Král bažin před desítkami let unesl její matku a zplodil s ní Helenu, kterou pak vychovával v divočině na základech svého zvráceného náboženství. Otec ale teď utekl z vezená a dívka se mu musí postavit. Podívejte se na trailer.

V dospívání si Helena vypěstovala hluboký vztah k přírodě, a dokonce i částečně odpustila svému otci, navzdory jeho dřívější brutalitě. Vztah k otci ale projde temnou proměnou, když Helena odhalí skutečný rozsah jeho krutých činů. O více než dvacet let později pohřbila svou traumatickou minulost tak hluboko, že ani její manžel netuší, co se skutečně jeho ženě stalo. Když však její otec uteče z vězení, při čemž za sebou nechá dva mrtvé strážné a pak zmizí v nelítostných bažinách, Helena pochopí, že jen ona má schopnosti, které jí umožní vypátrat nepolapitelného Krále bažin, neboť je jedinou osobou, kterou kdy zasvětil do tajů svých schopností přežít…

Tvůrci slibují, že se ponoří s diváky do složitých rodinných vztahů, identity mladé ženy a strašidelného dědictví zločinecké minulosti jejího otce. To vše bude obalené vzrůstajícím napětím.

Snímek natočil Neil Burger, který má na kontě filmy jako Všemocný, Divergence nebo remake francouzské komedie Nedotknutelní.

Napínavý snímek uvidíme v kinech v prosinci.

-red-
foto/video: CinemArt © 2023