Přání má nový trailer: Mladá dívka se v nové disneyovce postaví zlovolnému králi

Fandové Disneyovek se dočkali nového traileru k očekávané animované novince Přání. Vypráví o mladé důvtipné dívce, která se musí chtě nechtě pustit do boje se zlovolným králem kouzelné říše. Podívejte se na dabovaný nebo titulkovaný trailer.

V traileru se diváci dozvědí více o kouzelném království, kterému vládne král Magnifico. Ten má schopnosti plnit přání lidí v království. Video také odhaluje, že Asha je jakousi královou učednicí. Později se však dozví, že král Magnifico většinu přání v království neplní. Vysloví tedy tak mocné přání, že jej vyslyší samotný vesmír. Nebo spíše živoucí kouzelná koule s nezměrnou energií zvaná Hvězda. Společně s Hvězdou musí Asha čelit králi, který ohrožuje Ashiny přátele a blízké. Asha a Hvězda dokážou, že když se vůle odvážného člověka spojí s magií hvězd, mohou se dít zázraky.

Přání (foto: Falcon)

Kromě toho, že je Přání nejnovějším animovaným filmem studia, bude pozoruhodné i tím, že jde o film uváděný v rámci oslav 100. výročí založení společnosti Disney, kterou v roce 1923 založili Walt a Roy Disneyovi. Mnoho klasických animovaných filmů obsahovalo vyslovení přání po spatření hvězdy. Druhý celovečerní animovaný film studia, Pinocchio z roku 1940, ukázal loutku, která ožila poté, co si to Geppetto přál při padající hvězdě. Ve filmu zazněla také píseň “When You Wish Upon a Star”, kterou společnost mnohokrát použila.

Přání do českých kin dorazí 30. listopadu s českým dabingem či titulky.

-red-
foto/video: © Falcon, Disney 2023