Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Přání má nový trailer: Mladá dívka se v nové disneyovce postaví zlovolnému králi

Fandové Disneyovek se dočkali nového traileru k očekávané animované novince Přání. Vypráví o mladé důvtipné dívce, která se musí chtě nechtě pustit do boje se zlovolným králem kouzelné říše. Podívejte se na dabovaný nebo titulkovaný trailer.

V traileru se diváci dozvědí více o kouzelném království, kterému vládne král Magnifico. Ten má schopnosti plnit přání lidí v království. Video také odhaluje, že Asha je jakousi královou učednicí. Později se však dozví, že král Magnifico většinu přání v království neplní. Vysloví tedy tak mocné přání, že jej vyslyší samotný vesmír. Nebo spíše živoucí kouzelná koule s nezměrnou energií zvaná Hvězda. Společně s Hvězdou musí Asha čelit králi, který ohrožuje Ashiny přátele a blízké. Asha a Hvězda dokážou, že když se vůle odvážného člověka spojí s magií hvězd, mohou se dít zázraky.

Přání (foto: Falcon)

Kromě toho, že je Přání nejnovějším animovaným filmem studia, bude pozoruhodné i tím, že jde o film uváděný v rámci oslav 100. výročí založení společnosti Disney, kterou v roce 1923 založili Walt a Roy Disneyovi. Mnoho klasických animovaných filmů obsahovalo vyslovení přání po spatření hvězdy. Druhý celovečerní animovaný film studia, Pinocchio z roku 1940, ukázal loutku, která ožila poté, co si to Geppetto přál při padající hvězdě. Ve filmu zazněla také píseň „When You Wish Upon a Star“, kterou společnost mnohokrát použila.

Přání do českých kin dorazí 30. listopadu s českým dabingem či titulky.

-red-
foto/video: © Falcon, Disney 2023

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast