Jedeme na teambuilding: Prachař, Kotek a Polívková v komedii ze světa firemních výjezdů (trailer)

Možná to znáte taky. Firma to platí, vyjedete za hranice všedních dnů, vyrážíte i s kolegy, se kterými se třeba dvakrát nemusíte. A nakonec se tam stanou i věci, na které byste nejradši zapomněli. A nebo třeba taky ne. Každopádně tvůrci nové bláznivé komedie Jedeme na teambuilding tvrdí, že co se stane na teambuildingu, zůstane na teambuildingu. Podívejte se na první ukázku z novinky s Jakubem Prachařem, Vojtěchem Kotkem nebo Annou Polívkovou.

Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení – do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojtěch Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu.

Režisérkou komedie Jedeme na teambuilding je Zuzana Marianková, která už má za sebou úspěšný snímek Známí neznámí a nyní na plátna kin přináší bláznivou komedii ze světa firemních výjezdů, kde je nejdůležitější, že se paří za firemní, a pro některé taky to, aby vyhráli týmovou soutěž. Hlavně když proti vám stojí krasavice z Teplic, pařmeni z Brna a machři ze Slovenska.

V dalších rolích se objeví například Bořivoj Čermák, Robin Ferro, Erika Stárková, Richard Autner, Evelyn Kramerová a další.

Do kin film uvede CinemArt na samý závěr roku, 28. prosince. Vypadá to tedy na ideální silvestrovskou zábavu.

-red-
foto/video: © CinemArt 2023