Krotitelé duchů budou zachraňovat svět před dobou ledovou (trailer)

Společnost Sony představila první trailer k připravovanému pokračování Krotitelů duchů: Říše ledu. Do českých kin dorazí 28. března 2024. Název tedy vysvětluje, proč bylo nedávno ikonické logo v krátké upoutávce na sociální sítě zamrzlé. V pokračování se Spenglerovi vracejí tam, kde to všechno začalo – do ikonické newyorské hasičské zbrojnice – aby se spojili s původními Krotiteli duchů, kteří vyvinuli přísně tajnou výzkumnou laboratoř, aby se dostali při likvidaci duchů na vyšší úroveň. Když však objev starobylého artefaktu uvolní zlou sílu, musí noví i staří Krotitelé duchů spojit síly, aby ochránili svůj domov a zachránili svět před druhou dobou ledovou.

Fanoušci posledního filmu Krotitelů duchů: Odkaz (2021) se mohou těšit na návrat Garyho Groobersona (Paul Rudd), Callie Spenglerové (Carrie Coon), Trevora Spenglera (Finn Wolfhard) a Phoebe Spenglerové (McKenna Grace), kteří se stanou plnohodnotnými Krotiteli duchů v ikonických kombinézách z konce prvního filmu. Ale nebojte se! Pokud vám představa, že zastavíte druhou Dobu ledovou, připadá jako hrozba, které by parta nováčků Krotitelů duchů měla čelit samotná, nebude tomu tak. Připojí se k nim dva z původních Krotitelů duchů: Ray Stantz (Dan Aykroyd) a Winston Zeddemore (Ernie Hudson).

Krotitelé duchů: Odkaz byl přímým pokračováním původních filmů. Děj se odehrával tři desetiletí po událostech filmu Krotitelé duchů II. Sledoval Callie Spenglerovou a její rodinu, která se přestěhovala do Oklahomy poté, co zdědila farmu svého zesnulého otce Egona Spenglera. S filmem bylo studio Sony spokojeno. Celosvětově vydělal 205 milionů dolarů. Pokračování tedy bylo nasnadě.

Do českých kin snímek vstoupí 28. března 2023 v distribuci Falconu.

-red-
foto/video: © Sony, Falcon 2023