Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ÚPLNĚ PRVNÍ OCHUTNÁVKA Z POKRAČOVÁNÍ VELEÚSPĚŠNÉHO VYŠEHRADU JE TADY. NATÁČENÍ PRÁVĚ ZAČALO.

Velké změny a emoce v pokračování úspěšné pixarovky V hlavě 2 (trailer)

A je to tady. Po relativně dlouhých osmi letech společnost Pixar zveřejnila první trailer k filmu V hlavě 2 (Inside Out 2). Pokračování Rileyiny cesty k dospívání je jedním z nejočekávanějších pokračování Disney stáje pro příští rok. Už proto, že mnohé filmy konglomerátu byly kvůli dlouhodobým hollywoodským stávkám odsunuty. Rodinná podívaná nabídne známé postavičky z Rileyiny hlavy a také některé nové emoce. Podívejte se na dabovaný nebo titulkovaný trailer.

V červnu příštího roku budou Riley obklopovat nové emoce, které změní vše, co si myslela, že ví o sobě a také o světě kolem sebe. Puberta a dospívání jsou jedny z nejsložitějších období v životě člověka a animované pokračování to logicky bude odrážet.

První film vydělal v létě 2015 v celosvětových pokladnách 858 milionů dolarů, a dobře si poradil s tehdejší tvrdou konkurencí Jurského světa. Jde tedy jednoznačně o jeden z největších hitů v historii studia a pokračování se začalo plánovat záhy. Vzhledem k tomu, že režisér prvního filmu Pete Docter byl v posledních letech zaneprázdněn vedením Pixaru, přenechal režii Kelsey Mannové.

Premiéra chystaného pokračování je naplánována v Česku na 13. červen 2024. Zdá se, že právě ukončená herecká stávka by s tímto termínem v tomto případě už hýbat neměla. Nasvědčuje tomu i nynější uvedení prvního traileru. Dalším filmem studia měl být Elio, ale projekt byl odložen právě kvůli zmiňované stávce.

První díl si můžete zopakovat na Disney+, na pokračování se určitě vyplatí přijít v létě do kina.

-red-
foto/video: © Falcon 2024

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast