Já, padouch 4: Po sedmi letech je Gru zpátky, aby bránil rodinu (trailer)

Vzhledem k tomu, že Mimoňové jsou všudypřítomní a nikdy vlastně nezmizeli z našeho dohledu, možná vás překvapí, že od trojky Padoucha uplynulo celých sedm let. Teď je Gru zpátky a bude čelit nebezpečí, které zásadně ohrozí jeho rodinu. Je tu první trailer toužebně očekávané animované rodinné komedie Já, padouch 4. V hlavní roli českého znění opět Jiří Lábus. V originále mluví hlavního hrdinu Steve Carell.

Bývalý mistr zločinu Gru, dnes elitní člen Protipadoušské ligy, se vrací do akce, aby čelil novému nepříteli – šílenci jménem Maxime Le Mal a jeho všehoschopné přítelkyni Valentině.
To ovšem není zdaleka jediný problém, se kterým se musí Gru vypořádat. Kromě padouchů tu jsou ještě tři rozkošné dcery, milující žena Lucy, armáda všehoschopných Mimoňů a jistý Gru junior, který se hned po narození rozhodl, že bude taťkovi dělat ze života peklo.

Nebylo by to samozřejmě dokonalé dobrodružství bez přisluhovačů v podobě malých žlutých mimoňských otravů. I když si Mimoňové vydělali vlastní miliardu v samostatné franšíze, stále je i u Padoucha pro ně spousta prostoru. Gru jim může nadále poněkud neúspěšně šéfovat a čelit tak nejrůznějším chaotickým nápadům kvůli jejich, řekněme -omezenému důvtipu.

Já, padouch 4 (foto: CinemArt)

Režisér Chris Renaud (Tajný život mazlíčků 2) se vrací do čela franšízy poté, co byl deset let mimo produkční tým. Posledně režíroval dvojku a tentokrát se o své režijní povinnosti dělí s debutantem Patrickem Delagem.

Do českých kin se Já, padouch 4 podívá od 4. července. Film uvede CinemArt.

-red-
foto/video: © Universal, Illumination, CinemArt 2024