Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Transformers Jedna: Jak se rozkmotřili Optimus Prime a Megatron? (trailer)

Transformers Jedna představují dabovanou upoutávku. Animovaný film s Chrisem Hemsworthem a Scarlett Johansson v hlavních rolích původního znění nás zavede zpět na Cybertron, domovskou planetu Transformerů. Příběh věrně adaptuje sérii komiksů a televizního seriálu, které mu předcházely. Mezi hlavní hrdiny patří nejuznávanější Transformers, Optimus Prime a Megatron, kteří kdysi trávili čas pok po boku jako přátelé. Fanoušci tedy uvidí, co se s těmito postavami stalo a jak se z nich stali nepřátelé. Nevyhnutelně se tím také vysvětlí, jak Autoboti a Deceptikoni začali válčit.

Film Transformers Jedna je první celovečerní animovaný film úspěšné série z produkce studia Paramount a výrobce stejnojmenných hraček Hasbro.

Producent série Lorenzo di Bonaventura v několika vystoupeních opakovaně vyjádřil nadšení z dabingu Chrise Hemswortha, který překvapivě převzal roli Optima Prima po Peteru Cullenovi.
Film režíruje Josh Cooley (Toy Story 4).

Film uvede v českých kinech 10. října CinemArt.

-red-
foto/video: © Paramount, CinemArt 2024

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast