Nepřehlédněte

Souboj seriálů ČT – Vyberte si seriál, který televize natočí

Česká televize představí DNES VEČER premiéru jedinečného a původního českého televizního projektu. Diváci budou mít možnost poprvé v televizní historii zvolit si televizní seriál podle svého gusta!

Diváky čeká pět zábavných galavečerů, v nichž se kromě ukázek ze soutěžních pilotních dílů seriálů budou o své šance ucházet i herečtí představitelé hlavních rolí a nejdůležitější členové štábů jednotlivých “pilotů”. Každý dostane možnost přesvědčit Vás, proč je jejich seriál ten nejlepší. A který seriál to bude? Rozhodnou jen televizní diváci.

Projekt sestává z pěti galavečerů. Po úvodní show následují tři slavnostní večery, tzv. semifinálová kola, v jejichž rámci se o přízeň diváků utkají pilotní díly vždy dvou televizních seriálů. Z každého semifinálového večera vzejde jeden finalista, kterého diváci pošlou do Velkého finále! Na závěr diváci rozhodnou o absolutním vítězi “Souboje seriálů” – tedy o seriálu, jehož 13 dílů Česká televize v následujícím roce natočí.

Během velké opening show ČT představí princip celého Souboje, pilotní díly soutěžících seriálů, jejich hlavní tváře a konečně i tříčlennou porotu. Samotné piloty během tohoto večera ještě neuvidíte, budete mít ale možnost nakouknout do zákulisí jejich výroby. V prostřizích se podíváme, kde všude se natáčelo, jak fungovala chemie v jednotlivých štábech nebo s jakými nástrahami se museli autoři vyrovnávat. Zároveň si připomeneme legendární seriály České televize a v nových aranžích slavné ústřední melodie seriálů, z nichž se staly hity. Moderuje T. Kostková, Účinkují: H. Pawlowská, I. Šmoldas, F. R. Čech, M. Donutil, A. Vránová, D. Matásek, M. Táborský, M. Taclík, P. Řezníček, D. Hůlka, P. Bende, Dasha, D. Kollár a další.

Článek jsme oštítkovali takto:

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: