Nepřehlédněte

ATLAS MRAKŮ | půlnoční premiéra v pražském BIO OKO | soutěž o vstupenky

Dlouho očekávaný snímek sourozenců Wachowských a Toma Tykwera ATLAS MRAKŮ se tento týden konečně objeví v našich kinech. V pražském kině BIO OKO můžete být mezi prvními, kdo film uvidí. Kino pořádá speciální půlnoční premiéru. Stejnojmenný romám Davida Mitchella se zabývá myšlenkou kontinuální propojenosti našeho bytí a našich činů napříč časem a prostotem, kde má všechno svoji příčinu, následen i smysl. Jediný laskavý skutek v přítomnosti tak může vyvolat revoluci v daleké budoucnosti.

Ve filmu hrají velká jména světového filmu. Pozoruhodné je, že každý z herců (Tom Hanks, Halle Berry, Hugio Weaving, Jim Strurgess či Jim Broadbent) vytvořili několik rolí najednou. Téměř každý obsazený herec se tak objevuje ve všech časových rovinách, od začátku 19. století až po postapokalytickou budoucnost.

Atlas Mraků (foto: EEAP)

PŮLNOČNÍ PREMIÉRA se koná v pražském BIO OKO ve středu 21. 11. ve 23:30. Lístky jsou k dostání zde.
O akci si můžete přečíst i na facebooku.
Zde najdete web kina BIO OKO 

Spolu s BIO OKO jsme pro vás připravili soutěž o 2×2 vstupenky na půlnoční premiéru ATLAS MRAKŮ. Stačí, když nám na náš email napíšete odpověď na otázku:

Kterým filmem se sourozenci Wachowští před 13 lety proslavili? 

Odpověď můžete poslat pomocí tohoto formuláře nebo napište na atlasmraku@totalfilm.cz


Soutěž skončí v úterý 20. 11. v 15 hodin, kdy vylosujeme výherce.

Článek jsme oštítkovali takto:
  1. Kdo se nedostane na premiéru, u nás hrajeme film 4. prosince. Poprvé od 16:30 a podruhé od 19:00 hodin. Vstupné: 90,- Kč.

    Reagovat na tento komentář

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.