Nepřehlédněte

Zůstaň se mnou (soutěž o knižní bestsellery)

Spolu s distributorem filmové novinky Zůstaň se mnou (If I Stay) jsme pro vás připravili soutěž o knižní předlohy s filmovou obálkou. Talentovaná violoncellistka Mia si vždy myslela, že nejtěžším rozhodnutím jejího života bude volba, zda jít za hlasem svého srdce, jenž jí radí zůstat s Adamem, nebo se naplno věnovat druhé osudové lásce – hudbě –, protože to by znamenalo soustředit veškerou energii na studium na prestižní umělecké škole.

zustan se mnou knihaJednoho únorového rána se však všechno změní. Když se Mia po děsivé autonehodě probere, nic necítí. Vidí své mrtvé rodiče, těžce zraněného bratra – a nakonec samu sebe. Zatímco její tělo je v kómatu, ona sama může vidět a slyšet vše, co kolem děje. A najednou se musí rozhodovat, zda na tomto světě vlastně chce ještě zůstat, anebo zda o svůj život, který beztak visí na vlásku, bojovat přestane.

Film podle knižního bestselleru Gayle Formanové má v českých kinech premiéru tento čtvrtek 18. září.

Filmový distributor Forum Film a nakladatelství Jolly věnovalo do soutěže 3 knihy.
Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Losovat budeme 24. září.

Soutěž skončila. Děkujeme za účast. Správná odpověď na otázku, ve které předělávce slavného hororu hrála Chloë Grace Moretz? – je Carrie.
Výherci: Eva Stehlíková, Karel Kašpar ml., Tereza Golčáková.
Gratulujeme!
Zůstaň se mnou – Gayle Formanová lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pravidla soutěže Zůstaň se mnou
číslo soutěže: 21-2014
Ceny do soutěže věnoval Forum Film.
Soutěž probíhá od 17. září do 23. září 2014 včetně.
Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu zprávy: Zůstaň se mnou.
Výherce oznámíme zde, na našich sociálních sítích a bude vyrozuměn emailem či telefonicky neprodleně po ukončení soutěže.

Comments are closed.

%d blogerům se to líbí: