Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Tesco otevírá online videotéku – Clubcard kino nabízí za 99 Kč balík 200 filmů

Další videotéku v Česku otevírá Tesco. Představilo totiž novou službu – Clubcard kino. Po úspěších s exkluzivními prodeji nosičů ve svém obchodním řetězci, tak nabídne online více než 100 000 minut nejrůznějších snímků.

V nové videotéce si budou uživatelé věrnostní karty Clubcard moci pořídit filmové novinky, české filmy nebo hudební koncerty. Ceny startují na 49 korunách, za 48 hodin půjčení jednoho filmu, 99 korun pak stojí měsíční předplatné obsahující 200 vybraných filmů.

Prostředí Tesco Club Card kina

Prostředí Tesco Club Card kina

Uživatele také čekají exkluzivní novinky. Od 18. března nabídne Tesco Nolanův Interstellar. V jednáních o zařazení do filmotéky je i populární seriál House of cards. Clubcard Kino je dostupný zatím na Smart TV značek Samsung, LG, Sharp nebo Philips. Spustit půjde samozřejmě na počítačích, iOS a Androidech.

Jako dostačující internetové připojení pro bezproblémový provoz služby je doporučeno 6-10 mbit. Nabízené snímky budou v nabídce jak v českém dabingu, tak i originálním znění s titulky. Za filmy v HD se připlácí 10 Kč. Maximální cena se zastavuje na 99 korunách za měsíční předplatné – 200 filmů v HD.

Láska na kari tesco

Spuštění jednotlivých titulů

Padlo také několik zmínek o rozlišení UHD. V nabídce budou v nejbližší době hlavně dokumenty, které toto nejvyšší rozlišení využívají nejsmysluplněji. Postupem času ale dojde i na filmy. Cenová politika UHD filmů a dokumentů zatím není zcela určená.

Kromě nejnovější videonabídky nabízí Clubcard kino také intuitivní ovládání. Za 2-3 kliky byste měli mít vybraný a spuštěný film.

Na českém trhu působí v současnosti několik videoték. Kromě Voyo a Top Fun v loňském roce odstartovalo Ivio.cz (jako jediné také nabízí SD verze filmů zdarma s reklamou). Do Česka se prý brzy podívá i nejpopulárnější videotéka světa Netflix.
Uvidíme, jak se bude dařit Club Card kinu. Zájemci jej najdou na adrese: www.clubcard.cz/clubcardkino

připravil: Petr Račko, totalfilm.cz

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast