Nepřehlédněte

Avengers v IMAXu téměř naživo – soutěž o vstupenky

IronMan, Hulk, Thor v lehce nadživotní velikosti a Kapitán Amerika v životní velikosti jsou k vidění v předsálí kina IMAX v Paláci Flora v Praze. Celý první týden promítání svého trháku Avengers: Age of Ultron budou dohlížet na provoz a budou připraveni se s diváky podrobit módní vlně selfie. Do Imaxu na Avengers s námi můžete vyrazit i zadarmo, stačí si zasoutěžit o 5×2 vstupenky do Imaxu a držet si palce!

Ultra našlapané dobrodružství a největší super-hrdinský film všech dob je potřeba vidět v té největší možné velikosti. Avengers to v novém filmu rozbalí i na obřím plátně kina IMAX. Například Hulk, když se naštve, se na jiné plátno ani pořádně nevejde. O Thorově kladivu a Iron Manově egu nemluvě. Ve velkoformátovém kině IMAX poběží velkolepý trhák Avengers : Age of Ultron od 30. dubna v IMAX 3D jak s českým dabingem, tak v původním znění s titulky.

Odkaz na soutěž o vstupenky zde

Filmové fanoušky čeká i jedno překvapení a to trailer na Hvězdné války před každou projekcí Avengers. Upoutávka na Star Wars ve velikosti plátna IMAX stojí za návštěvu kina sama o sobě . . a promítání Avengers už je pak příjemný doplněk.

BRND_IMAXLogo_2925C_CzechRepublic
Avengers Age of Ultron plakat