Jurský svět nezklamal – první dojmy a soutěž o vstupenky na film

Restart populární série a především původního filmu z roku 1993 se povedl. O tom není pochyb. S nadstandardním vizuálem a špičkovým CGI se určitě dalo počítat, ale nadávkem jsme navíc dostali ještě velmi slušný odpich, dostatek vtipu a minimum WTF momentů. Příběh čerpající z původní novely Michaela Crichtona má stále stejný základ. Lidé si v něm zahrávají s přírodou a nakonec na to doplácí. Vyvinutí zkřížené bestie, která je větší a silnější než obávaný T-Rex a její zmizení z “bezpečné” ohrady má totiž fatální následky. Nový Jurský park má tedy čtyři hlavní devizy: příběh který má dokonalý spád, Chrise Pratta a Bryce Dallas Howardovou, pevnou jistou režii  a dobrý scénář.

Jurský svět (foto: CinemArt)

Jurský svět (foto: CinemArt)

A divákovi dělá radost i četnými odkazy na původní film, vynikající hudbou a možností volby trojrozměrného zážitku. Ten má v případě takového filmu skutečný smysl. My jsme dnes film viděli na novinářské projekci v pražském Imaxu, kde je uváděna jediná 3D kopie s titulky. A ve spolupráci s Imaxem® jsme pro vás připravili soutěž o 5×2 lístky na Jurský svět do Imaxu®. Pokud nejste z Prahy nebo se vám nechce vážit cestu do hlavního města, můžete poukázky využít v kterémkoliv multiplexu Cinema City po celé republice.

SOUTĚŽ O 10 VSTUPENEK NA JURSKÝ SVĚT

BRND_IMAXLogo_2925C_CzechRepublic

Soutěž probíhá od 10. června do 14. června 2015 – 23:59. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu Jurský svět.

Jurský svět IMAX