Šílený Max: Zběsilá cesta – soutěž o DVD a BD

V kinech už je pár dní další letošní exhibice Toma Hardyho Legendy zločinu. Rok 2015 je pro tohoto herce extrémě úspěšný. Nejlépe hodnocený letošní snímek George Millera Šílený Max: Zběsilá cesta už je pár týdnů díky Magic Boxu na videu. Spolu s distributorem jsme pro vás připravili exkluzivní soutěž o DVD a BD 3D s filmem. Šílený Max: Zběsilá cesta je restartem původní trilogie s Melem Gibsonem, pod kterou je podepsán týž režisér.

Apokalyptický příběh plný výrazných postav, stylizovaná a dokonalá výprava a kostýmy

Přesné herecké obsazení a pečlivě vysoustruhovaný scénář. Ale především je novinka s Tomem Hardym dokonalá akční zábava. A zvedá laťku žánru mnohem výš nad běžný standard. Choreografie akčních scén a jejich nápaditost vám vyrazí dech. Od začátku až do konce vás snímek nenechá vydechnout. Zažijete opravdu nevídanou Zběsilou cestu. Vizuál je dechberoucí, uhrančivý, plný drobných ale funkčních nápadů. Kamera i rychlý a dynamický střih dělají filmu skvělou službu. Hudba Junkie XL (300: Vzestup říše) zní přesně jak má. Dokonale doplňuje bizarní feeling a zapadá do perfektně fungujícího filmového soukolí.
Síleny-max-soutez-dvd-bd

Soutěž probíhá od 20. října do 25. října 2015, včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu Šílený Max.
Ceny do soutěže věnovala distribuční společnost Magic Box.

Sileny-Max-Zbesila-cesta-300x400