Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Soutěž s filmem Poslední lovec čarodějnic

Vin Diesel právě dnes vešel do kin, aby zachránil svět od Královny čarodějnic, která se rozhodla zničit nastolené pořádky a podmanit si lidstvo. Poslední lovec čarodějnic vypráví příběh Kauldera (Vin Diesel), který zničil před osmi sty lety samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem proklela k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. 

Poslední lovec čarodějnic (foto: Bontonfilm)

Poslední lovec čarodějnic (foto: Bontonfilm)

Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední?
Krom Vina Diesela se v hlavních rolích objevují další velká jména – Michael Caine, Elijah Wood a další.

Spolu s distribuční společností Bontonfilm jsme pro vás připravili soutěž o 10 triček k filmu. Jeden šťastlivec získá k tričku ještě DVD Rychle a zběsile 7. Proč, to si určitě domyslíte:).
POSLEDNI LOVEC

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’Email‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Který film s jednoslovným názvem natočil Vin Diesel v Praze?‘ type=’text‘ required=’1’/][/contact-form]

Soutěž probíhá od 22. října do 25. října 2015, včetně. Každý soutěžící smí do soutěže zaslat pouze jeden email se správnými odpověďmi nebo místo emailu použít formulář na webu. Pokud pořadatel zjistí, že soutěžící toto pravidlo obchází, vyloučí ho ze slosování. Pokud budete odpovídat na email soutez@totalfilm.cz, uveďte do předmětu Poslední lovec čarodějnic.
Ceny do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm.

Bontonfilm logo

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast