Nepřehlédněte

Ivan Zachariáš natočí pro HBO seriál Pustina

Konečně se Ivan Zachariáš bude realizovat také na jiném než reklamním poli. Jeden z nejlepších světových reklamních režisérů a mimo jiné také tvůrce karlovarských VIP znělek se chystá natočit dramatický projekt. Je příznačné, že se tak stane ve stáji HBO, která je synonymem tvůrčí svobody a natáčení bez výrazných kompromisů. V dramatickém seriálu Pustina bude spolupracovat s uznávaným scenáristou Štěpánem Hulíkem a produkčními společnostmi Nutprodukce a Etamp, které se podílely na historické minisérii Hořící keř, oceněné jedenácti Českými lvy.

Nick Landon, Ivan Zachariáš, Danny DeVito, Kryštof Mucha; (foto: Jelena Vukotic)

Nick Landon, Ivan Zachariáš, Danny DeVito, Kryštof Mucha (zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary)

Ivan Zachariáš, který za své reklamy pro světové značky získal řadu prestižních ocenění. Svůj vůbec první hraný projekt bude pro HBO Europe natáčet od listopadu letošního roku až do konce května roku 2016, převážně v Čechách a na česko-polském pomezí. Čtyři epizody osmidílného seriálu natočí úspěšná režisérka Alice Nellis.

Znělka s Judem Law, kterou natočil Ivan Zachariáš pro MFF KV

PUSTINA je dramatickým příběhem vesnické komunity zasažené sérií záhadných a šokujících událostí, ve chvílích, kdy se pod celospolečenským nátlakem ocitá na pokraji vlastního zániku.

zdroj: HBO
fotografie: (1) HBO Europe, (2) Jelena Vukotic, zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary

  1. […] čtěte také: Ivan Zachariáš natočí pro HBO seriál  […]

Comments are closed.