Na Zlatou malinu aspiruje porno pro mamky i komedie o napadení Země Pac-Manem

Každoroční udílení Zlatých malin (Razzie) oceněným snímkům a hercům příliš velkou radost nedělá. Aby také ano, když se jedná o ceny pro nejhorší možné filmy a výkony uplynulého roku. Ve hře je Padesát odstínů šedi, Pixely, nová Fantastická čtyřka i Jupiter vychází a Paul Blart Mall Cop 2.

Padesát odstínů šedi (foto: Cinemart)

Padesát odstínů šedi (foto: Cinemart)

Padesát odstínů šedi sice není veledílo, ale podle nás si cenu hanby zaslouží spíš komixovka Fantastická čtyřka, jejíž uvedení je především selháním studia a Jupiter vychází, což je asi největší zklamání roku. Takový film si od tvůrců Matrixu skutečně nezaslouží ani jejich zarytí nepřátelé.

Nejhorší herecký výkon v hlavní roli podal podle nominací buď Jamie Dornan (Padesát odstínů šedi) nebo Johnny Depp (Mortdecai) či Kevin James (Paul Blart Mall Cop 2) nebo Channing Tatum za zmíněný Jupiter vychází. Adam Šindler má dokonce dvě želízka v ohni – Pixely a The Cobbler.

Pixely (foto: Falcon)

Pixely (foto: Falcon)

Mezi herečkami vypukne boj mezi Katherine Heigl (Všude dobře, doma peklo), Dakotou Johnson (Padesát odstínů šedi), Milou Kunis (Jupiter vychází), Jennifer Lopez (Kluk od vedle) a Gwyneth Paltrow (Mortdecai).

Zlaté maliny se budou udílet tradičně v předvečer Oscarů, letos tedy 24. února.

-red-
foto/video: CinemArt, Warner Bros., Falcon

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.