Hardcore Henry den – přijďte na akce k filmu, který byl natočen kompletně z pohledu hrdiny! (soutěž)

Hardcore Henry, akční film natočený jako první kompletně z pohledu první osoby, uvítá do kin hned několik akcí fanoušků a nadšenců. Všechny navíc proběhnou v jeden den – v úterý 19. dubna, pro který se tak nabízí označení „Hardcore Henry Day“. Nejvýraznější je herní turnaj pro veřejnost v kině CineStar Anděl, kde si lidé budou moci užít oblíbené videoherní střílečky na velkém plátně. Jako hráči nebo jako diváci.

Hardcore Henry je první film na světě natočený kompletně, a tím je myšleno od úplného začátku až do úplného konce, z pohledu první osoby. Přesně jako počítačové střílečky, které jsou samozřejmě stěžejní inspirací. Divák vše sleduje z pohledu hlavního hrdiny . . . ne, tak ne . . .  Divák je hlavní hrdina, který v nezastavitelné lavině úderů, střelby, skoků, pádů a jízdě na čemkoliv musí zlikvidovat hlavního zlořáda, celou jeho armádu a zachránit krásnou blondýnu s vysoce nadprůměrným sex appealem.

 BONT2016XXX_ONLINE_HENRY_VIZUAL S TEXTEM_1920x1080

 

Úterý 19. dubna – Hardcore Henry Day

Od 14 hodin bude v CineStar Anděl probíhat herní turnaj videoherních stříleček v kině pro veřejnost s projekcí soubojů na velké plátno

Od 19 hodin je v plánu speciální fanouškovská projekce filmu

Od 23 hodin uvede Hardcore Henryho festival Future Nights v kině Oko jako první promítání, na které lze koupit vstupenku

Vyhrajte vstupenky na fanouškovskou projekci v úterý 19. dubna v 19.00 V Cinestar Praha Anděl

Stačí se zaregistrovat v následujícím formuláři. Každý desátý (do vyčerpání vstupenek) vyhrává. Do placu dáváme 6×2 vstupenky!

Soutěžíme do pondělí 18. 4. do 18ti hodin.
Děkujeme společnosti Bontonfilm.
Bontonfilm logo

Hardcore Henry - plakat

-red-