Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

JEŠTĚ NEŽ BUDE RECENZE NA FURIOSU NA WEBU, MŮŽETE SI JI POSLECHNOUT V RÁMCI NAŠEHO PODCASTU ZDE.

Magic Box začne vydávat Ultra HD Blu-ray™, první vyjdou v červnu

Společně s uvedením Ultra HD Blu-ray™ přehrávačů na trh na začátku roku 2016,  začne WBHE nabízet první  tituly ve formátu Ultra HD Blu-ray s vysokým dynamickým obsahem, který nabídne zákazníkům ostřejší, jasnější a barevnější zážitek, než kdy dříve. Warner Bros. Ultra HD Blu-ray disky budou obsahovat rozlišení 4K, vysoký dynamický obsah pro zlepšení živosti obrazu a barevného kontrastu, širší nabídku a hladší přechod dostupných barev a dokonalý prostorový zvuk u vybraných titulů. Filmy budou vždy v kombo provedení (Ultra HD disk + Blu-ray disk (tedy dva disky, stejně jako u Blu-ray 3D). Obal bude v české lokalizaci.

ULTRA HD-MAGICBOX

První uvedené tituly v tomto formátu budou postupně vycházet od 1.6. a to například Creed, V srdci moře, Batman V Superman, Muž z oceli a LEGO® příběh.  Následovat budou vybrané novinky uvedené do kino distribuce, které budou v tomto formátu dostupné v den uvedení titulů na klasických DVD a Blu-ray nosičích a také již dříve vydané katalogové tituly.

“Jsme nadšení z této nové technologie, která nám umožňuje poskytnou divákům nejlepší zážitek z filmů, díky křišťálově čistému obrazu a intenzivnímu zvuku v pohodlí domova,” říká Ron Sanders, prezident světové video distribuce Warner Bros. “Ultra HD Blu-ray s HDR je další vzrušující zlepšení na poli video distribuce. S očekáváným nástupem Ultra HD televizí v následujících letech, budou naše Ultra HD Blu-ray produkty nabízet možnost plného využití těchto nových technologií a domácího sledování filmů. Warner Bros. je plně odhodláno vydávat širokou nabídku Ultra HD Blu-ray titulů, a to včetně novinek i starších filmů.“

zdroj: Magic Box
-red-

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast