Filmové premiéry od 30. června

Do kin vchází před vypuknutím karlovarského festivalu tři novinky. Thriller s hvězdným obsazením Hra peněz, který režírovala Jodie Foster. Dále adaptace bestsselleru Jo Jo Moyesové Než jsem tě poznala a nakonec francouzská bláznivá komedie Pařba v Pattayi.

Hra peněz (USA, 2016)

Hra penez-cz-plakat
V napínavém thrilleru Hra peněz, jehož děj se odvíjí v reálném čase, se herecké hvězdy George Clooney a Julia Roberts objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu Leeho Gatese a jeho producentky Patty, kteří se ocitají ve velice výbušné situaci poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzlobený finančník, jenž přišel o veškerý svůj majetek (Jack O’Connell). V průběhu napínavého střetu, vysílaného televizí v přímém přenosu milionům diváků, jsou Lee a Patty nuceni pustit se do boje nejen s útočníkem samotným, ale také s časem, aby rozpletli záhadu konspirace, ukrývající se na pozadí současných frenetických a vysoce technizovaných globálních obchodních trhů.

Hra penězicon_csfd
Money Monster
Drama / Thriller
USA, 2016, 95 min
Režie: Jodie Foster
Scénář: Alan DiFiore, Jim Kouf, Jamie Linden
Kamera: Matthew Libatique
Hudba: Dominic Lewis
Hrají: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’Connell, Dominic West, Caitriona Balfe, Christopher Denham, Giancarlo Esposito, Liz Celeste, Marko Caka, Pernell Walker, Robert C. Kirk, Dennis Boutsikaris, Darri Ingolfsson, Christina Saragaglia, Greta Lee, Aly Mang


Než jsem tě poznala (USA, 2016)

Nez-jsem-te-poznala_cz-poster

Louisa Clark (Emilia Clarke) je dívka z malého města, jejíž život se nachází ve slepé uličce. Oproti tomu Will Traynor (Sam Claflin) je úspěšný mladý muž, který svůj život miluje. Vše se změní po těžké nehodě, po které je Will upoután na invalidní vozík. Najednou nemá žádný důvod dál žít, dokud nepotká Louisu, kterou na šest měsíců najme jako svoji pečovatelku. Louisa je ale pevně rozhodnuta mu dokázat, že rozhodně stojí za to žít. Podaří se jí to?

Než jsem tě poznalaicon_csfd
Me Before You
Drama
USA, 2016
Režie: Thea Sharrock
Předloha: Jojo Moyes (kniha)
Scénář: Michael H. Weber, Scott Neustadter, Jojo Moyes
Kamera: Remi Adefarasin
Hudba: Craig Armstrong
Hrají: Emilia Clarke, Sam Claflin, Matthew Lewis, Charles Dance, Vanessa Kirby, Jenna Coleman, Janet McTeer, Muzz Khan, Amber Elizabeth, Chuku Modu, Stephen Peacocke


Pařba v Pattayi (Francie, 2016)

Pařba v Pattayi-poster-cz

Francky a Krimo sní o odchodu z fádního života na sídlišti. Místo, kam touží jet, je notoricky známé plážové letovisko v thajské Pattayi. Chce-li se tam ale dostat člověk levně, potřebuje super nápad, jak vydělat peníze. O šílené nápady, jak je získat, které však ne vždy úplně vyšly, Franck s Krimem nikdy neměli nouzi… Rozhodnou se, že v Pattayi přihlásí svého kamaráda liliputa na mistrovství světa v thaiboxu liliputů. To ale ještě netuší, že to, co měla být vysněná dovolená, se najednou stává nejbláznivějším a nejnebezpečnějším dobrodružstvím jejich života. Thajsko, box, prosťáčci, orangutáni a liliputi – ztřeštěný mix, zaručující v kině neopakovatelný zážitek! Všechny cesty vedou do Říma? Ta pravá vede jen do Pattayi!

Pařba v Pattayiicon_csfd
Pattaya
Komedie
Francie, 2016, 97 min
Režie: Franck Gastambide
Scénář: Franck Gastambide, Stéphane Kazandjian
Kamera: Renaud Chassaing
Hrají: Ramzy Bedia, Gad Elmaleh, Fred Testot, Sabrina Ouazani, Franck Gastambide, Anouar Toubali, Malik Bentalha