Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

La La Land – Ryan Gosling zpívá v teaseru Emmě Stone (video)

Komediální muzikál La La Land natočil režisér Damien Chazelle, který má na triku oscarový Whiplash. V klasickém milostném příběhu doprovázeném tanečními čísly a písničkami hrají hlavní role Ryan Gosling (Sebastian) s Emmou Stone (Mia).

Na plátna se v Chazellově novince vrátí J. K. Simmons, pro něhož byla role ve Whiplashi klíčová, protože za ni dostal Oscara. La La Land vypráví o dvou mladých snílcích, kteří jen taktak vycházejí s penězi v honbě za svými sny. Zatímco Mia (Emma Stone), začínající herečka, servíruje při konkurzech latté filmovým hvězdám, Sebastian (Ryan Gosling), zanícený jazzový hudebník, si sotva vydělává na živobytí hraním na piano na večírcích v ošuntělých barech.

la_la_land-poster

Po několika náhodných setkáních to začne mezi Sebastianem a Miou jiskřit a přitahuje je i jejich společná touha dělat to, co mají rádi. Nevyhnutelně následuje romantická smršť, kdy se rozhodnou bydlet společně a naprosto propojí své životy tím, že vzájemně přiživují své ambice a podporují své narůstající sebevědomí. Ale s rostoucími úspěchy jsou konfrontováni s rozhodnutími, která začínají narušovat křehkou strukturu jejich milostného vztahu, a hrozí, že jejich sny, které se tak usilovně snažili vzájemně podporovat, se stanou příčinou jejich rozchodu.

V českých kinech se La La Land roztančí 19. ledna 2017.

-red-

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast