Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE VIDĚLI TRAILER NA KRIMI THRILLER MIKI NATOČENÝ PODLE PŘÍBĚHU SKUTEČNÉHO ŠÉFA SLOVENSKÉHO PODSVĚTÍ? TADY JE.

Koukněte na bonus z Xmeního Blu-raye – Quicksilver měl náročné natáčení

Podívejte se na ukázku z bonusů filmu X-Men: Apokalypsa, který právě vychází na Blu-ray a DVD od Bontonfilmu. Pro nadšence světa X-Men pak na Blu-ray vychází všech šest dílů rozdělených na „původní“ trilogii a na „novou“ trojici filmů, která vznikla v poslední době a která dějově té původní sérii předchází. Na videu najdete ukázku z bonusů s Quicksilverem s anatomií natáčení populární Quicksilver time scény.

„Scénu, v níž Quicksilver díky svým schopnostem zachraňuje v jeden moment všechny studenty z vybuchující školy profesora Xaviera, točil Evan Peters 17 dní. Ovšem celá dvouminutová sekvence vznikala dokonce měsíc a půl. Jde o neuvěřitelně náročnou část filmu, pro kterou jsme používali algoritmy výbuchů, počítačové efekty, speciální kamery a taky opravdové výbuchy,“ vypočítává režisér Brian Singer.

[pullquote align=“full“ cite=““ link=““ color=““ class=““ size=““]Příští týden soutěž o DVD a BD s filmem[/pullquote]

X-Men: Budoucí minulost (foto: Cinemart)

Quicksilver (foto: archiv)

Quicksilver je postava, jejíž schopností je neuvěřitelná rychlost a pokud ji použije, ostatní vypadají, jakoby se téměř zastavili. „Ostatní zmrznou a vy se mezi nimi pohybujete normálně. Říkáme tomu Quicksilver time a je zábava vymýšlet, co byste v těchto chvílích všechno udělali,“ říká Evan Peters představitel komiksové postavy ve filmové sérii X-Men. Postava Quicksilvera se objevila v předešlém filmu X-Men: Budoucí minulost a diváci si ji zamilovali. V novém filmu X-Men: Apokalypsa dostal proto Quicksilever i Evan Peters větší prostor. „Scéna v kuchyni v Budoucí minulosti měla velký ohlas a chtěli jsme ji teď překonat něčím větším, lepším a extravagantnějším,“ dodává Evan.

x-men-bon

Film X-Men: Apokalypsa doprovází na DVD a Blu-ray několik bonusů a pohledů do zákulisí. Na DVD je například zábavná řada přeřeknutí, zakopnutí a nepovedených záběrů, které ukazují překvapivě lidskou tvář vzniku velkého trikového blockbusteru. Na Blu-ray jsou pak i vedle zkažených záběrů i vynechané či prodloužené scény, video z dotočné nebo komplexní pohled na natáčení filmu.

-red-
zdroj: Bontonfilm

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast