Sully vládne zámořským kinům, porazil i Bridget (soutěž o knihy)

I Bridget Jonesová je krátká na kapitána Sullyho v podání Toma Hankse. Film Clinta Eastwooda Sully: Zázrak na řece Hudson už druhý týden vládne zámořským žebříčkům návštěvnosti. Novinka podle skutečné události se v tržbách pohybuje kolem osmdesáti milionové hranice. Snímek nezapadl ani v Česku, kde se rovněž těší přízni diváků.

Sully: Zázrak na řece Hudson (foto: Freeman Entert.)

Sully: Zázrak na řece Hudson (foto: Freeman Entert.)

V domovině filmu je ale rozdíl mezi novinkami propastný. Hodně se čekalo od pokračování příběhů známé looserky v podání Renée Zelweger. Film Dítě Bridget Jonesové ve Státech ale propadl. V Česku ne. Po prvním víkendu je na vrcholu návštěvnosti se ziskem 70 tisíc diváků. Ale vraťme se do USA. Na Sullyho nestačilo ani pokračování legendární Záhady Blair Witch. Postavení filmu Clinta Eastwooda je tedy zatím výjimečné a ohrozí ho zřejmě až Deepwater Horizon či Adaptace Slečny Peregrinové. Uvidíme.

Soutěž o 10 knih Sully: Zázrak na řece Hudson

Spolu s distribuční společností Freeman Entertainment jsme pro vás připravili soutěž o 10 New York Times bestsellerů Sully Zázrak na řece Hudson. Jedná se o knižní předlohu filmu, kterou napsal s novinářem Jeffreym Zaslowem sám Chesley Sullenberger (Sully). Knihu vydalo nakladatelství XYZ.

sully-knihy

Soutěž trvá od 21. 9. do 30. 9. 2016 Dodavatelem cen je distribuční společnost Freeman Entertainment.
Pokud chcete použít email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte uvést do předmětu “SULLY”.

SULLY_TF_banner_Expand_1000x500