Nepřehlédněte

Craig mění rétoriku, nejdřív si chtěl radši podřezat žíly, teď o Bondovi básní 

Zdá se, že nedávná nabídka producentů bondovek směrem k Danielu Craigovi udělala své. Herec by podle důvěryhodných zdrojů měl za další dvě setrvání v roli agenta dostat 150 milionů dolarů. Přitom přesně před rokem prohlásil, že by si raději podřezal žíly, než by v roli agenta 007 pokračoval. Teď je ale, zdá se, všechno úplně jinak.

Daniel Craig v roli Jamese Bonda

Na festivalu New Yorker nyní prohlásil: “Miluju tuhle práci, je tak mnohovrstevnatá a já jsem z ní opravdu paf. Herec, který tuhle roli hraje musí dělat tolik zajímavých věcí! Hrát Jamese Bonda je ta nejlepší věc na světě.”

Daniel Craig jako James Bond

Přitom po premiéře bondovky Spectre, která vydělala téměř 900 milionů dolarů, to vypadalo, že pro Craiga není cesty zpět. Herec působil v mnoha rozhovorech až znechuceně a návrat k Bondovi kategoricky vylučoval.
Připomeňme, že Daniel Craig zatím natočil celkem 4 bondovky, které jsou vůbec nejvýdělečnějšími v historii. První z nich, Casino Royale vznikala z větší části v České republice.

Producenti Barbara Broccoli a Michael G. Wilson stále věří, že se Craig vrátí. Otočka, kterou nyní herec předvádí tomu nasvědčuje. I s ohledem na nedávný únik štědré producentské nabídky, kterou herec samozřejmě popřel.

JG, Totalfilm.cz
foto: archiv
video: Forum Film, Totalfilm

Napište nám co si myslíte

Nebojte, Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

%d blogerům se to líbí: