Nepřehlédněte

Želvy Ninja 2 na videu – soutěžíme o DVD, komiksy a masky

Hrané Želvy Ninja 2 jsou na DVD a Blu-ray™. Jednotlivě i v kolekcích s prvním dílem, také ve 3D verzi a Steelbooku. Našlapaná akční želví honička v produkci Michaela Baye slibuje krom želví čtyřky i sličnou Megan Fox ale třeba také Stephena Amella (Arrow). Spolu s distribuční společností Magic Box jsme pro vás připravili soutěž o 4 DVD, 4 komiksy a 4 oční masky želváků.

zelvy-ninja-2-dvd-bd

Želví nepřítel číslo jedna, krutý Asiat přezdívaný Trhač, právě zdrhnul z vězení, kde měl dost času na to, aby vymyslel plán, kterým by se zelenými mutanty srovnal skóre (právě oni se velkou měrou podíleli na jeho zabásnutí). Kvůli jeho realizaci se spojí se šíleným vědcem Baxterem Stockmanem, který vyvinul speciální mutagen schopný přeměnit člověka na zvíře. Prvními dvěma pokusnými králíky se stanou rabiáti Bebop a Rocksteady, dříve dva oškliví chlapi, teď ohavný kanec a nosorožec. Oba se samozřejmě okamžitě pustí po stopě želvích bratří, ačkoliv ti jim jdou naproti, protože: „Když může ta látka proměnit lidi ve zvířata, proč by nemohla zvířata proměnit v lidi?

Soutěž o DVD, komiksy a želví masky

zelvy-ninja-2-soutez

Soutěž probíhá od 14. 10. do 20. 10. 2016 včetně. V případě, že chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte do předmětu mailu uvést „Želvy Ninja“.
Děkujeme společnosti Magic Box a Comics Centrum za poskytnutí cen.

Další komiksy si můžete koupit na: www.comicscentrum.cz
Další videonosiče si můžete koupit na: www.magicbox.cz