Nepřehlédněte

Další romantika míří do kin – soutěž s Miluji tě modře

Do kin míří další romantika. Tvůrci nám zřejmě chtějí zvednout náladu a zahřát nás v zimních časech něčím vřelým. Tím může být nová romantická komedie Miloslava Šmídmajera Miluji tě modře. Nalákat se můžete nechat trailerem a soutěží, kterou pro vás připravil distributor filmu. Ve filmu uvidíme známé herce v čele s Václavem Jílkem a Denisou Nesvačilovou. V nové komedii se ale objeví i Vladimír Kratina, Taťjana Medvecká, Marek Vašut, Rosťa Novák a další.

Sympatický malíř a kunsthistorik, doktor David Bárta, se blíží Kristovým létům. Jeho život by už měl mít „ustálenou“ podobu a pevné obrysy. Opak je pravdou. Právě teď prožívá Bárta docela smolné období. Dostane výpověď z Národní galerie, žije stále pod jednou střechou s matkou, posedlou jógou, nemá žádnou přítelkyni a nedaří se mu ani skvělý výtvarný projekt, který realizuje se svým bonvivánským otcem. A najednou je tu zlom! Ve výloze luxusního pražského klenotnictví objeví Bárta dívku Terezu, krásnou aranžérku – tajemnou, cudnou i vášnivou, prostě nevyzpytatelnou.

Přitahuje ho nebývalou silou a jeho staromládenecký život je naráz vzhůru nohama. Tereza je dívka jeho snů – ale je tu ještě „ten“ třetí – přítel Terezy, artista Igor, rapl a žárlivec, který nedokáže pochopit, že lásku si nelze udržet ostřím nože. Vztah Terezy a Igora pomalu končí, i když se to neobejde bez bouřlivých a citově vypjatých scén. Na Davidovi je, zda dokáže ustát všechny karamboly rozchodu Terezy s Igorem a zda si dokáže získat Terezinu přízeň… Není to lehké, protože Tereza jednoho dne záhadně zmizí…

Soutěž o 3x balíček Donna Hair Forte a CD k filmu

SOUTĚŽ SKONČILA
Odpověď na otázku Jakou barvu vlasů má herečka Denisa Nesvačilová? – Zrzavou
Výherci:
Jana Kalivodová, Lázně Bohdaneč
Petr Zábrana, Praha 7
Jakub Přikryl, Česká Třebová

Soutěž trvá od 25. ledna do 31. ledna 2017. Pokud chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte uvést do předmětu “Miluji tě modře”. Formulář smí soutěžící odeslat pouze jednou. Pokud ho odešle víckrát, bude jeho IP adresa ze soutěže vyřazena.
Dodavatelem cen je distribuční společnost Bioscop.