Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

ČEKÁME VE ČTVRTEK VEČER: TRAILER FILMU PAST OD M. NIGHT SHYAMALANA S JOSHEM HARTNETTEM

Scarlett vtrhne do kin jako Major v Ghost in the Shell (soutěž o komiksy)

Ve čtvrtek do kin vstoupí dlouho očekávané zpracování komiksu Ghost in the Shell. Příběh sleduje osud kyborga v podání Scarlett Johansson. Ten je schopen nadlidských výkonů a z člověka v něm zůstal mozek s míchou. Jestli se dá v tomhle případě mluvit pořád o ženě, nevím. Každopádně je tenhle kyborg členem policejní Sekce 9, která se specializuje na boj s nelegálním využíváním počítačových technologií a při vykonávání svých úkolů se nebojí jít do pořádné akce, která je v Sandersově podání vizuálně podmanivá. Majorovi se ale postupem času začnou vkrádat do hlavy pochybnosti, přeci jen, ta zůstává pořád lidská. Soutěžíme o 5 manga komiksů Stačí jen zabíjet, který je s tímto filmem žánrově spřízněný.

Soutěž o 5 komiksů Stačí jen zabíjet

[contact-form][contact-field label=’Jméno‘ type=’name‘ required=’1’/][contact-field label=’Email‘ type=’email‘ required=’1’/][contact-field label=’Ve filmu hraje dánský herec, který výrazně zaujal ve filmu Boj. Jak se jmenuje?‘ type=’radio‘ required=’1′ options=’Pilou Asbæk,Mads Mikkelsen,Nikolaj Coster-Waldau’/][/contact-form]

Soutěž trvá od 29. března do 4. dubna 2017. Pokud chcete použít soutěžní email soutez@totalfilm.cz, nezapomeňte uvést do předmětu „Ghost in the Shell“. Formulář smí soutěžící odeslat pouze jednou. Pokud ho odešle víckrát, bude jeho IP adresa ze soutěže vyřazena.
Dodavatelem cen je společnost CinemArt, a.s.

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast