Menu

TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
TotalFilm YouTube logo TotalFilm Spotify logo TotalFilm Instagram logo TotalFilm Facebook logo
Infobox ikona

UŽ JSTE SI POSLECHLI NÁŠ PODCAST S REŽISÉREM PETEREM BEBJAKEM? MIMO JINÉ O NOVINCE SMRŠŤ NEBO VEDLEJŠÍ PRODUKT? NAJDETE HO ZDE.

Užijte si krátký film Blade Runner 2036, který režíroval syn Ridleyho Scotta (video)

Je tu lahůdka, která je speciální součástí kampaně k blížící se pecce letošního podzimu, pokračování přelomové sci-fi Blade Runner 2049. V následujícím videu vás sám režisér Denis Villeneuve uvede do světa Blade Runnera v roce 2036 a zároveň se vyzná z lásky k původnímu filmu. Zajímavostí je, že tento krátký pětiminutový filmeček natočil syn režiséra Ridleyho Scotta, Luke Scott. V hlavní roli se představuje Jared Leto jako Niander Wallace, který představuje novou řadu replikantů, nazvaných Nexus 9, jejichž cílem je zrušení zákazu replikantů.

V hlavní roli filmu Blade Runner 2049 Ryan Gosling a k tomu ještě pochopitelně Harrison Ford, po kterém se v pokračování bude pátrat (hraje stejnou roli jako v prvním filmu) a pak ještě Jared Leto, Dave Bautista nebo Mackenzie Davis.
Vizuál filmu vypadá podle prvních trailerů naprosto božsky a nový Blade Runner se tak právem řadí k nejočekávanějším letošním titulům vůbec. Příběh se odehrává 30 let po událostech prvního filmu.

Česká premiéra se chystá na 5. října 2017.

-red-
video: Falcon © 2017

TotalFilm YouTube logoTotalfilm kanál TotalFilm Spotify logoTotalfilm podcast