Blíží se Ragnarok – podívejte se s námi na americkou premiéru Thora (video)

Třetí pokračování Thora dostalo nového režiséra. Novozélanďan Taika Waititi má pověst velmi zručného a vtipného režiséra. Evidentně si to uvědomoval celý tým, který Ragnarok připravoval. Vedení Marvelu chtělo Thora trochu oživit a autor takových komediálních hitů jako Co děláme v temnotách nebo Hon na pačlověky se zdál být tou nejlepší volbou. Podívejte se na video ze světové premiéry, kde nám o filmu víc řekne jak samotný režisér, tak kompletní hvězdné obsazení. Thor: Ragnarok vejde do kin už tento čtvrtek, 26. října.

Herečka Cate Blanchett dokonce považuje pokračování za neobyčejný Thorův reboot. Sama je důkladným oživením dalšího Thorova filmu. Představuje totiž hlavního záporáka, bohyni smrti Helu. S její postavou se můžete seznámit v následujícím filmu o filmu.

O tom, v čem je nový Thor jiný, než předchozí filmy vypráví v následujícím videu Taika Waititi i Chris Hemsworth.

Slovo Ragnarok v severské mytologii znamená konec světa, apokalypsu, armageddon,“ vysvětluje režisér Taika Waititi. „Ale já se domnívám, že Ragnarok symbolizuje znovuzrození. Jedná se o začátek nového cyklu. Nový cyklus života světa či jednotlivých světů ve vesmíru. Vnímám ho jako zničení všeho starého a znovuzrození toho nového.“

-red-
foto/video: Falcon, Marvel, Totalfilm © 2017