Velká soutěž s filmem Thor: Ragnarok

Třetí Thor už se prohání po českých kinech. Zachraňuje Ásgard a se svým novým týmem bojuje proti proradné bohyni Hele. Spolu s distributorem filmu, společností Falcon, jsme pro vás připravili soutěž o 5 luxusních balíčků k filmu Thor: Ragnarok. Najdete v nich svítící triko, náramky, pouzdro na kreditku, zápisník, skládací batoh a dva lístky na 3D verzi filmu!

Jak už od nás víte, pokračování Thora se povedlo. Thor má nyní mnohem blíž k velmi funkčním a oblíbeným Strážcům galaxie. Tohoto modelu se studio před lety trochu bálo, ale ukázalo se, že si ho diváci okamžitě zamilovali. Naopak konkurenční rádoby ultimátní temné projekty typu Batman vs. Superman úplně propadly.
Notná dávka humoru má v Ragnaroku své pevné místo a tvoří základní složku celého filmu. Už od prvních vteřin jsou na plátně slyšet ironické úsměšky, střídané skvěle natočenou akcí, řachandě okolo prvních minut v Ásgardu až po úvodní zjevení obávané Hely. Šlape to dokonale, Ragnarok nemá žádná hluchá místa, žádné zbytečné scény.

Soutěž o 5 balíčků Thor: Ragnarok

Soutěž probíhá od 28. října do 2. listopadu 2017 včetně. Pokud chcete soutěžit emailem, nezapomeňte do předmětu napsat Thor Ragnarok a zašlete včetně kontaktních údajů na soutez@totalfilm.cz | Dodavatelem cen je společnost Falcon, a.s.